TV de Boekhorst zoekt enthousiaste pachter

17 februari 2020


Tennisvereniging de Boekhorst zoekt enthousiaste pachter!

Ben jij een tennisliefhebber, een echte aanpakker en voel je je helemaal thuis in de horeca? Lees dan vooral verder! Tennisvereniging de Boekhorst in Noordwijkerhout zoekt namelijk een pachter (m/v) of pachtersduo.

 

Wie zijn we?

TV de Boekhorst is een gezellige vereniging met zo’n 1200 leden, die van jong tot oud naar onze club komen om te trainen, competitie te spelen of gewoon lekker een balletje te slaan. Onze clubagenda staat vol mooie evenementen, die door actieve commissies worden georganiseerd. Zo behoren onze open toernooien tot de drukbezochtste tennisevenementen van de regio! Ons park ligt op een mooie locatie in Noordwijkerhout en zal vanaf het najaar helemaal worden verbouwd. Er komt een compleet nieuw clubhuis met bar en keuken, en een mooi terras dat uitzicht zal bieden op in totaal 14 tennisbanen: 5 gravelbanen en 9 clay tech banen. Tijdens de verbouwing is het park gewoon open, en zullen we gebruikmaken van een tijdelijke kantine.

 

Wat verwachten we van je?

  • Uiteraard heb je alle vereiste horecadiploma’s en vergunningen, en heb je verstand van ondernemen: je kunt ons clubhuis op basis van een pachtconstructie, en op eigen rekening en risico, succesvol exploiteren. Je hanteert daarbij ruime openingstijden, die zoveel mogelijk aansluiten bij de aanwezigheid van onze leden, en je vindt het belangrijk dat het clubhuis en het terras er schoon bij liggen.
  • Verder heb je gevoel voor het verenigingsleven: als bindende factor tussen leden, tennisschool en bestuur heb je goed zicht op wat er speelt, en ben je bereid om actief mee te denken en handelen bij het dagelijkse reilen en zeilen.
  • Bovenal vind je het leuk om hét gezicht van onze club te zijn: je bent enthousiast over tennis, en je hebt een professionele en gastvrije houding ten opzichte van onze leden en gasten die het park bezoeken. Zij kunnen bij jou terecht als er vragen zijn, en natuurlijk voor lekker eten en drinken!

 

Wat hebben we jou te bieden?

  • Een gezellige sfeer binnen een bloeiende vereniging, die nog altijd groeiende is, op een binnenkort geheel vernieuwde locatie.
  • Betrokken commissies die graag met je samenwerken om clubevenementen tot een succes te maken. Je eigen input wordt daarbij zeer gewaardeerd!
  • De mogelijkheid om naast clubactiviteiten ook andere cateringactiviteiten vanuit het clubhuis te verzorgen.
  • Ingangsdatum van de pacht is in overleg. Ons park is gedurende het hele zomerseizoen open. In de winter zijn er 9 banen beschikbaar en is het park op dit moment beperkt open.

 

Is dit de baan voor jou?

Als je je interesse kenbaar wilt maken voor deze vacature kun je tot uiterlijk 31 maart 2020 je motivatie en cv sturen naar [email protected] In april vinden de kennismakingsgesprekken plaats; daarin zullen we ook de vervolgstappen en selectieprocedure toelichten.  

Heb je vooraf vragen? Stuur gerust even een mailtje naar het secretariaat ([email protected])

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

0252 371 400 (clubhuis)

T.V. de Boekhorst

Ruys de Beerenbroucklaan 4
2211 AW Noordwijkerhout