Steun onze vereniging tijdens de Grote ClubActie!

23 september 2021


Ook dit jaar doet onze vereniging weer mee aan de Grote ClubActie! Onze jeugdleden hebben een lotenboekje ontvangen, en zullen proberen zoveel mogelijk loten te verkopen. Mocht u ze niet treffen, en wilt u ons toch steunen, dan kunt u heel eenvoudig online loten bestellen via deze pagina. Loten kosten 3 euro per stuk, en maar liefst 80% daarvan gaat rechtstreeks naar onze vereniging. Van de opbrengst hopen we onze nieuwe tennismuur een vrolijk jasje te geven!

Ook leuk: leden van onze vereniging die klant zijn bij de Rabobank kunnen binnenkort weer hun stem op ons uitbrengen tijdens de Rabobank ClubSupport actie!

Volop mogelijkheden om ons te supporten dus!

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

0252 371 400 (clubhuis)

T.V. de Boekhorst

Ruys de Beerenbroucklaan 4
2211 AW Noordwijkerhout