Rabobank sponsort clubshirts Boekhorstjeugd!

30 mei 2020


Ons nieuwe park is nog volop in aanleg, maar onze jeugd speelt sinds kort al in het nieuw! De Rabobank heeft ons namelijk heel gave, blauwe tennisshirts geschonken! De shirts zijn bedoeld voor de competitie, om tijdens wedstrijden eenheid en herkenbaarheid uit te stralen.

Helaas ging dit voorjaar, door het Corona virus, de competitie natuurlijk niet door. Omdat we de shirts niet langer in de kast wilden laten liggen, heeft de jeugdcommissie onlangs alle shirts uitgedeeld aan de kinderen thuis. Zelfs PinPin, de mascotte van de Rabobank, heeft een avond geholpen met het rondbrengen van de shirts!

Nu kan onze jeugd alvast trainen en vrijspelen in hun nieuwe shirt. En wanneer in het najaar de competitie eindelijk weer begint, zijn we op elk park goed herkenbaar op de baan!

Dank je wel Rabobank! En ook LJ Sport, voor het bestellen en bedrukken van de shirts!

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

0252 371 400 (clubhuis)

T.V. de Boekhorst

Ruys de Beerenbroucklaan 4
2211 AW Noordwijkerhout