M.i.v. 1 januari is Benjamin de Mooij onze nieuwe pachter

27 juli 2020


M.i.v. 1 januari is Benjamin de Mooij onze nieuwe pachter

 

Nadat half februari bekend werd dat de vereniging op zoek was naar een nieuwe pachter voor ons clubhuis is een nieuwe commissie aan de slag gegaan met de zoektocht. Na de interesse-oproep en verschillende gesprekken zijn afgelopen zaterdag de handtekeningen gezet onder een tweejarige samenwerking. Benjamin gefeliciteerd! Het bestuur, de commissie en hopelijk ook alle leden kijken uit naar een goede en jarenlange samenwerking. De vereniging wil ook  de andere kandidaten bedanken voor hun belangstelling en enthousiasme voor onze club!

Proces en commissie

Na een oproep aan potentiële kandidaten om hun interesse kenbaar te maken is de commissie in een aantal overleggen gekomen tot een profiel en aandachtspunten. De geïnteresseerden zijn uitgenodigd voor een kennismakingsgesprek en uiteindelijk heeft de commissie aan het bestuur geadviseerd om als eerste met Benjamin verder in gesprek te gaan. Hierna zijn vervolggesprekken gehouden en is een overeenkomst is gesloten.  

Belangrijke aandachtspunten voor de commissie waren:      

-Bekendheid met en gevoel voor onze mooie vereniging        

-Ideeën en inzet voor alle (leeftijds)groepen        

-Hygiëne       

-Bijdragen aan (toernooi)commissies

De commissie bestond uit spelende leden van de vereniging, actief- en niet-actief in commissies, dames en heren en met affiniteit met onze jongste leden. Maar ook uit twee leden die geen binding met de vereniging hebben. Zij voegden de benodigde horeca-ervaring toe.

Vervolg

Tot en met het einde van dit jaar blijven Hassan en Michiel ons van ons natje en droogje voorzien. Vanaf 1 januari start Benjamin met zijn team. Bij aanvang in de tijdelijke huisvesting van de kantine. En hopelijk vanaf medio juni is ons spiksplinternieuwe clubhuis.

Heb je vragen, stuur dan een mailtje naar de secretaris.

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

0252 371 400 (clubhuis)

T.V. de Boekhorst

Ruys de Beerenbroucklaan 4
2211 AW Noordwijkerhout