Doe mee aan de Grote Clubactie!

16 oktober 2019


De Grote Clubactie van 2019 is inmiddels in volle gang. Onze jeugdleden hebben allemaal een boekje met loten meegekregen, en doen hun best om zoveel mogelijk te verkopen. Mocht er niemand bij je langskomen en wil je onze club toch steunen, dan is het goed om te weten dat je de loten ook heel makkelijk online kunt aanschaffen. We hebben daarvoor een eigen pagina waar je je gegevens kunt invullen en via automatische incasso een of meerdere loten (3 euro per stuk) kunt bestellen. Je steunt hiermee niet alleen onze vereniging, maar maakt ook nog eens kans op mooie prijzen! Loten kopen kan tot 21 november; de uitslag van de loterij volgt op 11 december.

Alvast bedankt voor jullie steun!

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

0252 371 400 (clubhuis)

T.V. de Boekhorst

Ruys de Beerenbroucklaan 4
2211 AW Noordwijkerhout