Coronavirus update - gevolgen voor onze vereniging

13 maart 2020


Beste leden,

Het spreekt voor zich dat de maatregelen t.a.v. het coronavirus ook van kracht zijn voor onze vereniging. Zoals we in de laatste nieuwsbrief aangaven, volgen we de richtlijnen van de KNLTB. Deze heeft aangekondigd dat alle toernooien en evenementen tot en met 31 maart niet doorgaan. Dat betekent voor de Boekhorst dat het openings- en invitatietoernooi, de Ladies Day in de Frijlink, en de eerste competitiedag van de Tenniskids rode en oranje competitie niet doorgaan. Voor de Ladies Day wordt t.z.t. een alternatieve datum gecommuniceerd.

Vrij tennissen kan vooralsnog gewoon wel, mits u de hygiënerichtlijnen van het RIVM in acht neemt. Uiteraard vragen we u niet te komen tennissen wanneer u griep-of verkoudheidsverschijnselen heeft.

Het hele persbericht van de KNLTB t.a.v. het coronavirus en de genomen maatregelen kunt u hier teruglezen.

Mochten er nieuwe ontwikkelingen zijn, dan houden we u daarvan uiteraard op de hoogte via mail en onze website.

Vriendelijke groeten,

TV de Boekhorst

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

0252 371 400 (clubhuis)

T.V. de Boekhorst

Ruys de Beerenbroucklaan 4
2211 AW Noordwijkerhout